Flow Fitness hometrainer B5s
- 81212
- Merk: Flow Fitness
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 24 |
| Aantal trainingsniveau's | 40 |
| Artikelnummer leverancier | FFP22301 |
| Breedte | 61.00 cm |
Omschrijving
Met een zeer robuust, stevig frame is de Flow fitness B5s hometrainer geschikt voor gebruikers tot 180 kg.
De fietsen uit de pro lijn worden gerekend tot de beste apparaten op de markt.
Vanwege de hoge kwaliteitsstandaard is de B5s Hometrainer geschikt voor (semi) professioneel gebruik.
Meet nu simpel uw hartslag tijdens de intensieve trainingen door middel van contactsensoren of de optionele hartslagband.
TFT aanraakconsole:
- Aan de onderkant van het console geeft de meerkleurige LED-verlichting extra informatie over je prestaties of training.
- Een USB-oplader en AUX-ingang zijn aanwezig aan de achterkant van het console.
- Het console beschikt over een 10.1 inch TFT-aanraakscherm.
Diensten:
Tijdens een training je favoriete serie kijken, muziek luisteren of op de hoogte blijven van het laatste nieuws. Het kan allemaal door de aanwezigheid van apps als Netflix, YouTube, Spotify, Facebook en Twitter. Daarnaast beschikt het console standaard over Instagram, Amazon Prime Video, Amazon Shopping, Kinomap en kun je onbeperkt browsen via Google Chrome.
Garantievoorwaarden:
| Garantie | Thuisgebruik | Licht commercieel | Commercieel |
| Onderdelen | 3 jaar | 2 jaar | 2 jaar |
| Voorrijkosten & arbeidsloon | 3 jaar | 2 jaar | 2 jaar |
| Frame | 10 jaar | 5 jaar | 2 jaar |
| Motor | 10 jaar | 5 jaar | 2 jaar |
| Maximaal gebruik | Onbeperkt | Onbeperkt | Onbeperkt |
Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 24 |
| Aantal trainingsniveau's | 40 |
| Artikelnummer leverancier | FFP22301 |
| Breedte | 61.00 cm |
| Compatibele apps | Kinomap, Zwift, iConsole+ |
| Conditie | Nieuw model |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Snelheid, Tijd, Wattage |
| Ergometer | Ja |
| Garantie | 3 jaar |
| Gebruik | Thuisgebruik |
| Gebruikers programma's | 4 |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel, Handsensoren |
| Hoogte | 154.00 cm |
| Instap hoogte | Lage instap |
| Kleur specifcatie | Zwart |
| Lengte | 122.00 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| Maximaal gebruikersgewicht | 180 kg |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | TFT |
| Vliegwiel gewicht | 14.00 kg |
| Waterpas afstelbaar | Ja |
| Weerstandsregeling | Computergestuurd |