Finnlo crosstrainer Loxon III
- 33732
- Merk: Finnlo
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 19 |
| Artikelnummer leverancier | F3284 |
| Beweging | Voorwaarts en achterwaarts |
| Bidonhouder | Nee |
Omschrijving
De Finnlo crosstrainer Loxon III biedt in zijn klasse een perfecte prijs- kwaliteit verhouding. De Loxon biedt een van de beste bewegingen van de markt tegen een ongekend hoge kwaliteit en duurzaamheid.
De Finnlo Loxon is uiterst geruisloos door het geperfectioneerde remsysteem en de zeer duurzaam gefabriceerde onderdelen.
De vele trainingsprogramma's van de computer van de Finnlo Loxon garanderen u een afwisselende en functionele training.
Eigenschappen van de computer van de Finnlo crosstrainer Loxon III:
- Weergave van: afstand, tijd, snelheid, omwentelingen per minuut (RPM), hartslag en calorieverbruik
- Geïntegreerde ontvanger voor draadloze hartslagmeting
- Maximale hartslag instelbaar
- Minimale hartslag instelbaar
- Maximale hartslag via percentage
- Voorzien van snelstart (QUICK START)
- Beoordeling (cijfer) van de training na afloop
- Voorzien van een hersteltest (Recovery) op basis van uw hartslag
- Trainingswaardes zijn tijdens het trainen instelbaar
- Voorzien van 19 trainingsprogramma's
- Voorzien van eenvoudig te bedienen LCD-display met blauwe achtergrondverlichting
- Voorzien van DRINK FIT optie (drink herinnering)
- Weergave van gemiddelde trainingswaarden aan het einde van de training
- Permanente weergave van 8 trainingswaardes
- 4 hartslag gestuurde programma's (HRC)
- 4 + 1 gebruikers in te stellen
- Paslengte: 40 cm
Belangrijke eigenschappen van de Finnlo Loxon:
- Voorzien van contactsensoren voor hartslagmeting
- Weerstand is via de computer in te stellen
- Verstelbare voetplaten (drie posities) voor een optimale positie
- Beweging zowel voorwaarts als achterwaarts mogelijk voor verschillende belasting van de spieren
- Voorzien van transportwielen
- Waterpas afstelbaar
- Alle draaipunten zijn dubbel kogelgelagerd
- Ruimte tussen beide voetplaten bedraagt slechts 16 cm voor een perfecte positie van de benen
Technische eigenschappen van de Finnlo Loxon:
- Remsysteem via een permanente magneet
- Aandrijfsysteem via een V-snaar
- Transmissieverhouding van 1:9
- Vliegwiel van 20 kg.
- Weerstand is RPM-afhankelijk
- 32 verschillende weerstandniveau's
- Stroomvoorziening: 230 V, 50 Hz
- Maximaal gebruikersgewicht: 150 kg.
- Afmetingen opgebouwd in cm (L x B x H in cm): 148 x 58 x 158
- Gewicht: 66 kg
Levering binnen 2-4 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 19 |
| Artikelnummer leverancier | F3284 |
| Beweging | Voorwaarts en achterwaarts |
| Bidonhouder | Nee |
| Breedte | 58.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Tijd, Wattage |
| Ergometer | Nee |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Thuisgebruik |
| Gebruikersgeheugen | 5 |
| Gebruikers programma's | 0 |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel, Handsensoren |
| Hoogte | 158.00 cm |
| Lengte | 148.00 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 150 kg |
| Staplengte | 40.00 cm |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LCD |
| Ventilatie | Nee |
| Verstelbare paslengte | Zonder verstelbare paslengte |
| Vliegwiel | Zwaar vliegwiel (16-30 kg) |
| Vliegwiel gewicht | 20.00 kg |
| Waterpas afstelbaar | Ja |
| Weerstandsregeling | Computergestuurd |