Bowflex BXT8Ji Loopband
- 97271
- Merk: Bowflex
Specificaties
| Aantal programma's | 26 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | BTM0007-OS |
| Automatische hellingshoek | Ja |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 96.00 cm |
Omschrijving
De Bowflex BXT8Ji Loopband is voorzien van een kristalhelder DualTrack LCD-display en wordt geleverd met 26 vooraf geïnstalleerde trainingsprogramma's.
De loopband heeft een gemotoriseerde hellingshoek van 15% voor bergtrainingen.
Een zachtere landing wordt mogelijk gemaakt door een 51 cm breed en 152 cm lang loopdek en een ComfortTech dempingssysteem.
Op de loopband bereik je snelheden tot wel 12 km/u.
Bowflex BXT8Ji Loopband
Virtuele bestemmingen: Explore the World app
Ervaar meer dan 200 prachtige virtuele parcours in je eigen tempo of naast je adaptieve workouts. Abonneer je op JRNY™ voor toegang tot virtuele bestemmingen en exclusieve content.
Real-Time Coaching: Uw persoonlijke gids voor fitness
Verbeter uw fitness met de begeleiding van een vriendelijke virtuele coach die u in uw doelzones houdt. Abonneer je op JRNY™ voor toegang tot realtime coaching en gepersonaliseerde training.
Lessen onder leiding van een trainer: Geef uw workout energie
Zweet je in het zweet met trainers van wereldklasse die je inspireren. Kies uit een breed scala aan tijdbereiken en soorten lessen zoals HIIT, Recover en Endurance. Abonneer je op JRNY™ voor toegang tot door trainers geleide lessen en exclusieve content.
Workouts voor het hele lichaam: Diversifieer uw routine
Ontwikkel uw welzijn met een verscheidenheid aan full-body workouts zoals yoga, Pilates en krachttraining. Abonneer u op JRNY™ voor toegang tot workouts voor het hele lichaam en exclusieve content.
Alles-in-één volgen: Bewaak en bekijk uw vooruitgang
Volg uw mijlpalen, prestaties en persoonlijke records op één gemakkelijke plaats. Abonneer je op JRNY™ voor toegang tot alles-in-één tracking en gepersonaliseerde voortgangsrapporten.
Deze loopband is ontworpen om je fitnessroutine naar een hoger niveau te tillen met zijn geavanceerde functies en voordelen. Hier vind je meer informatie:
Kenmerken:
- DualTrack™ LCD-schermen voor het eenvoudig bijhouden van je trainingsgegevens
- 26 ingebouwde trainingsprogramma's voor verschillende fitnessniveaus en doelen
- JRNY app-compatibiliteit voor gepersonaliseerde virtuele workouts en bestemmingen
- Snelheidsbereik van 0-20 km/u en tot 15% gemotoriseerde helling voor een uitdagende workout
- Comfort Tech™-dekdemping voor een comfortabele hardloopervaring
- SoftDrop™ vouwsysteem voor eenvoudig opbergen
Voordelen:
- Virtuele bestemmingen: Ervaar meer dan 200 virtuele parcoursen om de wereld in je eigen tempo te verkennen
- Real-Time Coaching: Krijg persoonlijke begeleiding van een virtuele coach om je conditie te verbeteren
- Lessen onder leiding van een trainer: Train je in het zweet met trainers van wereldklasse die je inspireren
- Workouts voor het hele lichaam: Diversifieer uw routine met een verscheidenheid aan full-body workouts zoals yoga, Pilates en krachttraining
- Alles-in-één volgen: Volg en bekijk uw vooruitgang met alles-in-één tracking en gepersonaliseerde voortgangsrapporten
- Met deze loopband en de JRNY app kun je je fitnessdoelen bereiken en genieten van een gepersonaliseerde en boeiende trainingservaring.
Specificaties en afmetingen:
- Afmetingen: 198 x 95,5 x 159,5 cm
- Maximaal gewicht gebruiker: 136 kg
- Gewicht gemonteerd: 114,5 kg
- Min. plafondhoogte: Hoogte gebruiker + 41 cm
- LCD met achtergrondverlichting: 7" / 17,8 cm
Levering binnen 2-4 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512), of [email protected]) vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aantal programma's | 26 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | BTM0007-OS |
| Automatische hellingshoek | Ja |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 96.00 cm |
| Compatibele apps | JRNY |
| Conditie | Nieuw model |
| Display formaat | 7 inch |
| Display opties | Bluetooth connectie, Muziek speakers, USB connectie, Ventilatie |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Snelheid, Tijd, Weerstandsniveau |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Thuisgebruik |
| Gebruikersgeheugen | 1 |
| Gebruikers programma's | 99 |
| Gewicht | 115.00 kg |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel, Handsensoren |
| Hoogte | 160.00 cm |
| Instelbare demping | Ja |
| Kleur specifcatie | Zwart |
| Lengte | 198.00 cm |
| Loopvlak breedte | Breed loopvlak ≥51cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 135 kg |
| Maximale hellingshoek | 15% |
| Motor continue vermogen | 3.00 hp |
| Motor vermogen | Zwaar vermogen |
| Snelheid | 0-20 km/u |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LCD |
| Ventilatie | Ja |
| Waterpas afstelbaar | Ja |