Body-Solid Vertical dumbbell rek 6 paar
- 35633
- Merk: Body-Solid
Specificaties
| Artikelnummer leverancier | KGDR44 |
|---|---|
| Breedte | 69.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Garantie | 2 jaar |
| Hoogte | 112.00 cm |
Omschrijving
Het uniek ontworpen Body-Solid Vertical dumbbell rek 6 paar bestaat uit twee verticale halterhouders die in totaal 6 paar dumbbells kunnen houden.
U kunt het Dumbbell Rack zowel tegen een wand plaatsen als midden in een kamer.
Het rek is geschikt voor dumbbells tot 16 kg
Body-Solid Vertical vinyl dumbbell rek 6 paar
Eigenschappen:
- Geschikt voor zes paar dumbbels
- Afmetingen: L 43 cm x B 69 cm x H 112 cm
- Gewicht: 14 kg
Levering binnen 3-7 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Artikelnummer leverancier | KGDR44 |
|---|---|
| Breedte | 69.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Garantie | 2 jaar |
| Hoogte | 112.00 cm |
| Kleur specifcatie | Grijs |
| Lengte | 43.00 cm |
| Uitvoering | Dumbbell rek |