Body-Solid Leg press
- 63542
- Merk: Body-Solid
Specificaties
| Artikelnummer leverancier | KGLP-STK |
|---|---|
| Breedte | 140.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Professioneel gebruik, Thuisgebruik |
Omschrijving
De Body-Solid Leg press is een zelfstandige leg press die voorzien is van een gewichtstapel van 95 kilogram en een stalen frame.
Comfort, variatie en veiligheid staan centraal bij deze leg press.
De leg press is van een 2:1 ratio voorzien en heeft een dubbel frame waardoor de belasting op uw enkels vermindert en hierdoor ervaart u een constante weerstand tijdens de oefening.
Doordat de drukplaat naar voren en achteren roteert, kunt u uw training maximaal concentreren op uw hamstrings, gluteus maximus en/of dijen.
De brede en grote drukplaat is voor zowel zeer gevorderde als beginners geschikt en is voorizne van een anti-slip laag.
Doormiddel van de hendels aan de zijkanten kunt u het gewicht vastzetten.
Dit is een professionele leg press en is voorzien van kogellagers voor een soepele beweging.
Eigenschappen:
- Overmaatse voetplaat voor elk formaat gebruiker
- Met rubber bedekte voetplaat voor betere grip tijdens calf raise oefeningen
- Dubbele balk ontwerp voorkomt stress op de enkel en voorziet je van een consistente weerstand doorheen je volledige beweging
- Commercieel geteste, op maat gemaakte pillow block lagers zorgen voor een vloeiende beweging en nauwere toleranties
- 2:1 ratio
- Handvatten aan weerszijden van de zit voor betere stabiliteit
- Optie: 141 kg gewichtstapel ipv 90kg
- Gewichtstapel kan aan beide kanten worden gemonteerd
- Kleur: Grijs, zwarte afwerking
Levering binnen 3-7 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Artikelnummer leverancier | KGLP-STK |
|---|---|
| Breedte | 140.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Professioneel gebruik, Thuisgebruik |
| Gewicht | 202.00 kg |
| Hoogte | 178.00 cm |
| Lengte | 160.00 cm |
| Oefeningen | Legpress |
| Spiergroep | Benen |
| Uitvoering | Legpress, Single Stations |