Toorx Spinningbike SRX-3500
- 72033
- Merk: Toorx
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | SRX-3500 |
| Breedte | 56.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display opties | Bluetooth connectie |
Omschrijving
De Toorx Spinningbike SRX-3500 heeft een vrijloopsysteem wat een zeer prettige fietservaring biedt.
Het is mogelijk om de weerstand elektronisch te verstellen om uzelf uit te dagen.
De spinningbike heeft een vliegwiel van maar liefst 24 kilogram.
En u kunt uw smartphone via bluetooth verbinden met de computer om apps zoals Kinomap en iConsole+ te gebruiken.
Bluetooth:
Ingebouwd intelligent Bluetooth 4.0 systeem waarmee uw spinbike volledig kan communiceren. Met de meest motiverende apps die specifiek zijn afgestemd op een fietstraining. Inclusief IConsole + App met kaarten en routes over de hele wereld, fitnessplan en recordtraining. Compatibel met Kinomap fitness-app (abonnement niet inbegrepen)
Console:
Multicolor LCD scherm met achtergrondverlichting en smartphone/tablethouder. Met microverstelmogelijkheid. De informatie die het console weergeeft zijn: afstand, tijd, calorieën, hartslag, snelheid, odometer, RPM, kilometerteller, 12 programma's, 4 HRC, wattage (maximaal 500 Watt)
Kenmerken:
- Aandrijving: snaar - one way bearing (vrijloop)
- Crank: 3-delig
- Frame: dik staal
- Hartslag: draadloze ontvanger voor hartslagmeting - inclusief borstband
- Heavy duty poedercoating
- Pedalen: DUAL SPD met snelle ontgrendeling
- Stuur: verticale en horizontale microverstelling
- Vliegwiel: 24 kg CNC uitgebalanceerd
- Waterpas afstelbaar: ja
- Zadel: racezadel met verticale en horizontale microverstelling
Levering binnen 2-4 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | SRX-3500 |
| Breedte | 56.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display opties | Bluetooth connectie |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Snelheid, Tijd, Wattage |
| Ergometer | Ja |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Professioneel gebruik, Thuisgebruik |
| Gebruikers programma's | 2 |
| Gewicht | 58.00 kg |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel, Handsensoren |
| Hoogte | 124.00 cm |
| Kleur specifcatie | Zwart |
| Lengte | 127.00 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 150 kg |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LCD |
| Vliegwiel gewicht | 24.00 kg |
| Waterpas afstelbaar | Ja |
| Weerstandsregeling | Computergestuurd |