Technogym ligfiets New Recline Excite+ 700 Unity zilver gebruikt
- 107891
- Merk: Technogym
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 15 |
| Artikelnummer leverancier | BBTGENR700U/Zilver |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 600000.00 cm |
Omschrijving
De TechnoGym ligfiets Excite+ New Recline 700 Unity gebruikt is een professionele cardiomachine perfect voor een gemiddeld intensieve training in een zittende positie.
De grote ruimte tussen de stoel en de pedalen maakt het gemakkelijk om op en van de ligfiets te stappen, zelfs voor gebruikers met een beperkte mobiliteit of met overgewicht.
Indien nodig kunt u het handvat onder het display of naast de stoel vasthouden.
Als u eenmaal zit, is het gemakkelijk om de juiste positie te vinden.
De gevulde zitting en rugleuning kunnen in 4 posities worden aangepast, waardoor een comfortabele training mogelijk is.
Deze gebruikte ligfiets is volledig nagekeken en getest en is in een zeer goede staat.
Het console op de foto beschikt over de optionele TGS key reader, het apparaat is hiermee niet standaard uitgevoerd.
TechnoGym ligfiets Excite+ New Recline 700 Unity gebruikt
Dit toestel is bijvoorbeeld ingezet als demo model, showroom model of gebruikt door een vorige eigenaar. Vervolgens is deze door onze specialisten intensief nagekeken. Daar waar nodig zijn onderdelen vervangen, zodat het toestel zowel motorisch als aandrijftechnisch als 'nieuw' functioneert. Ten slotte is deze uitvoerig getest zodat we er zeker van zijn dat hij technisch 110% in orde is!
Perfecte toegankelijkheid
Recline is eenvoudig toegankelijkheid. Dankzij de breede doorloop kunnen gebruikers gemakkelijk op- en afstappen. De overstaphoogte van 6,5 cm maakt het toestel toegankelijker voor minder mobile en grote gebruikers. De centrale handgreep dient als extra steun bij het gaan zitten of rechtop komen.
Fast Track Controls
Met de Fast Track Control-funcite kunt u het weerstandsniveau wijzigen zonder de handgrepen te hoeven vasthouden.
Gebruikersgemak en comfort
Het vinden van uw ideale zitpositie is eenvoudig dankzij de verstelbare rugleuning. Zowel het zadel als de rugleuning bieden uitmuntende steun en comfort dankzij het nieuwe ontwerp en het exclusieve materiaal.
Intelligente pedalen
De bredere pedalen van Recline zorgen voor meer stabiliteit en ondersteuning. De microverstelbare riemen kunnen makkelijk aangepast worden door eenvoudigweg de gesp te openen en de gekartelde riem tot de gewenste lengte te brengen. Doordat de pedaal 10 graden gekanteld is naar de grond toe, is het gemakkelijker om de voet vanuit de zithouding in de pedaalband te schuiven.
UNITY console
Het UNITY console is de lang verwachte opvolger van het succesvolle visioweb console van Technogym. De software van het UNITY console is ontwikkeld op een Android-platform waardoor nu nog veel meer mogelijk is tijdens het trainen. Verken bijvoorbeeld uw favoriete websites, kijk TV(alleen mogelijk via internet) of ontspan met het spelen van de leukste spelletjes. Dit is slechts een deel van wat er mogelijk is terwijl u traint, dankzij de eigen app store van de UNITY zijn de mogelijkheden eindeloos.
Op UNITY kunt u in gesimuleerde werkelijkheid outdoor parcoursen kiezen of verbinding maken met uw vrienden of uw trainer via Skype en als u met hen een foto van uw training wilt delen, dan is dit mogelijk.
Bovendien kunt u met UNITY de op uw computer opgeslagen films, afbeeldingen en uw muziek terugvinden.
Als u de Mywellness app op uw smartphone heeft geïnstaleerd kunt u deze verbinden met het UNITY console zodat u alle vorige trainingen en behaalden resultaten bij de hand hebt en u makkelijk verder kunt gaan waar u gebleven was. Dit kan ook met de Optionele TGS key.
Optionele TGS sleutel, let op apparaat is hiermee niet standaard uitgevoerd
De TGS sleutel maakt het heel makkelijk om al uw trainingsresultaten en activiteiten bij te houden. U neemt eenvoudig de sleutel mee van het ene naar het andere apparaat en gaat verder waar u gebleven bent zonder het toestel opnieuw in te hoeven stellen. Ook worden de gegevens via de TechnoGym toestellen opgeslagen in de cloud en kunt u met de MyWellness app uw voortgang bijhouden.
Beschikbaar, vraag onze klantenservice naar de levertijd
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 15 |
| Artikelnummer leverancier | BBTGENR700U/Zilver |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 600000.00 cm |
| Conditie | Gebruikt model |
| Display formaat | 15.6 inch |
| Display opties | Bluetooth connectie, USB connectie, Wifi |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, Snelheid, Tijd, Weerstandsniveau |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Professioneel gebruik |
| Gebruikersgeheugen | 1 |
| Gebruikers programma's | 2 |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel, Handsensoren |
| Hoogte | 1340000.00 cm |
| Instap hoogte | Lage instap |
| Kleur specifcatie | Zilver |
| Lengte | 1190000.00 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 220 kg |
| Serie | TG Unity series |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Transportwielen | Nee |
| Type display | LCD |