Technogym lateral trainer Crossover Excite+ 700i zilver gebruikt
- 107857
- Merk: Technogym
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 99 |
| Artikelnummer leverancier | BBTGCE700I/Zilver |
| Beweging | Voorwaarts en achterwaarts |
| Bidonhouder | Ja |
Omschrijving
De bewegingen die u met de TechnoGym lateral trainer Crossover Excite+ 700i gebruikt maakt lijken veel op schaatsen, skiën of dansen, De bewegingen zijn makkelijk te leren, want het is net als dansen: hoe meer u zich laat gaan, hoe leuker het is!
De Crossover laat uw armen een convergerende beweging maken en uw benen strekken, draaien en buigen, waardoor meer spieren tegelijkertijd werken.
Afvallen, uw evenwicht verbeteren, rugpijn voorkomen of trainen voor een sport: als dit één van uw doelen is, is Crossover de crosstrainer voor u.
Deze gebruikte lateral trainer is in zeer goede staat.
Het console op de foto beschikt over de optionele TGS key reader, het apparaat is hiermee niet standaard uitgevoerd.
Beschikbaar, vraag onze klantenservice naar de levertijd
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 99 |
| Artikelnummer leverancier | BBTGCE700I/Zilver |
| Beweging | Voorwaarts en achterwaarts |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 750000.00 cm |
| Conditie | Gebruikt model |
| Display opties | Bluetooth connectie |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, Snelheid, Tijd, Weerstandsniveau |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Professioneel gebruik, Thuisgebruik |
| Gebruikersgeheugen | 1 |
| Gebruikers programma's | 2 |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel, Handsensoren |
| Hoogte | 1690000.00 cm |
| Kleur specifcatie | Zilver |
| Lengte | 1630000.00 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 180 kg |
| Serie | TG 700i series |
| Stroomvoorziening | Zelfgenererend |
| Type display | LED |
| Verstelbare paslengte | Zonder verstelbare paslengte |
| Vliegwiel | Zwaar vliegwiel (16-30 kg) |
| Waterpas afstelbaar | Ja |
| Weerstandsregeling | Computergestuurd |