Spirit Ligfiets XBR95 recumbent bike
- 39144
- Merk: Spirit Fitness
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 12 |
| Artikelnummer leverancier | XBR95 |
| Breedte | 80.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
Omschrijving
De Spirit Ligfiets XBR95 recumbent bike kan dankzij een draadloos generatorsysteem vrijwel overal gebruikt worden.
Duurzaam, comfortabel en soepel zijn allemaal kwaliteiten van de ligfietsen van Spirit.
De XBR95 is het topmodel van Spirit in de ligfietsen lijn.
Het bevat twee additionele programma's, een zwaarder vliegwiel, veertig weerstandsniveau's en een generator voor een snoerloze werking.
De stoel is gemakkelijk aan te passen naar voor en achter en de rugleuningposities zijn verstelbaar.
Spirit Ligfiets XBR95 recumbent bike
Eigenschappen:
- 7.5" helder blauw LCD scherm
- Verstelbare stoel met mesh in de rug
- Hartslagmeting via handgrepen en draadloos
- Vliegwiel gewicht: 13,5 kg
- Stroomvoorziening: zelfgenererend
- Weerstand: 40 levels
- Ergonomische pedalen met 2 graden inversie
- Maximaal gebruikersgewicht: 150 kg
Levering binnen 2-4 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 12 |
| Artikelnummer leverancier | XBR95 |
| Breedte | 80.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display opties | Muziek speakers |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Tijd, Wattage |
| Garantie | Frame: levenslang, Onderdelen: 2 jaar |
| Gebruik | Thuisgebruik |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel, Handsensoren |
| Hoogte | 122.00 cm |
| Instap hoogte | Lage instap |
| Lengte | 138.00 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 150 kg |
| Stroomvoorziening | Zelfgenererend |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LCD |
| Ventilatie | Ja |
| Vliegwiel gewicht | 13.50 kg |
| Weerstandsregeling | Computergestuurd |