Spirit Fitness Loopband CT850
- 72208
- Merk: Spirit Fitness
Specificaties
| Aantal programma's | 10 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | CT850 |
| Automatische hellingshoek | Ja |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 89.00 cm |
Omschrijving
De Spirit Fitness loopband CT850 is een betaalbare professionele loopband die precies doet wat u daarvan verwacht.
Door het robuuste frame trilt de loopband niet mee tijdens uw trainingen.
De loopband heeft een groot loopvlak van maar liefst 56 cm breed, wat zorgt voor extra comfort tijdens het lopen.
Het grote aantal aan trainingsprogramma's maakt deze loopband extra interessant.
Motor:
De sterke motor met continu vermogen van 4.0 pk kan met gemak 20 kilometer per uur halen. Deze motor wordt gekoeld door een 2 ventilatoren waardoor de loopband niet oververhit wordt en een langere tijd op een hoger niveau gebruikt kan worden.
Console:
De console van de CT850 Loopband is zeer eenvoudig te bedienen. Het grote 10 x 24 dot matrixdisplay, 6 individuele feedbackvensters en de handige hartslagbalk zorgen voor een constante informatie. De Spirit CT850 loopband heeft geen gebrek aan trainingsprogramma's. U kan kiezen uit verschillende voorgeprogrammeerde programma's, 2 Heart Rate Control programma's, een user programma en een fitheidprogramma. Daarnaast geeft dit toestel uw hartslag en energieverbruik weer gedurende de training. En de ventilatoren zorgen voor extra verkoeling tijdens uw training.
- Scherm Groot meerkleurig LED matrixvenster van 23 cm met 4 aparte LED informatievensters, een 20-teken LED Message Center, tablethouder en opbergbakje voor sleutels, telefoon, of MP3-speler.
- Schermweergave Tijd, afstand, calorieën, tempo, snelheid, helling, puls en mets.
- Programs Helling, vetverbranding, cardio, kracht, 5K run, 10K run, interval, custom, fit test (Gerkin protocol), manueel, 2 HRC (hartslagcontrole)
- Unieke kenmerken C-Safe voeding- & communicatiemogelijkheden voor A/V controle en virtual racing interaction met WebRacing software.
Kenmerken:
- De CT850 is uitgerust met een 4.0 PK krachtige AC-aandrijfmotor met hoogwaardige isolatie.
- Het 25 mm omkeerbaar, dubbelzijdig, fenolisch waxdek is onderhoudsvrij (behalve de maandelijkse reiniging) en kan worden omgedraaid. Een slijtvaste meerlaagse Habasit riem zorgt voor extra comfort en een lange levensduur.
- Het meerkleurig LCD-scherm van 23 cm met achtergrondverlichting geeft 9 verschillende data tegelijk weer.
- Contact- en telemetrische hartslagopties om gebruikers in hun effectieve trainingszone te houden.
- De grote rollers van 76 mm zorgen voor een laag toerental en een minimale slijtage.
- De console is voorzien van C-Safe voeding- & communicatiemogelijkheden voor A/V controle en virtual racing interaction met WebRacing software.
- Ventilator Ja
- Waterfleshouder Ja
Specificaties:
- Motor 4.0 PK
- Snelheid 0.8 - 20 km/h
- Helling: 15 niveaus
- Opklapbaar Nee
- Rollers Ø 7.5 cm (gekroond)
-Loopvlak 56 x 152.5 cm, 2 ply (2.5 mm)
- schokdemping 6-voudige elastomeren
- Hartslagmeting Contact & telemetrisch
- Borstband Nee
- Snelkeuze toetsen voor snelheid en hellingshoek Ja
- Kleur Zwart
Levering binnen 2-4 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aantal programma's | 10 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | CT850 |
| Automatische hellingshoek | Ja |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 89.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Snelheid, Tijd, Weerstandsniveau |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Professioneel gebruik |
| Gebruikersgeheugen | 1 |
| Gewicht | 177.00 kg |
| Hartslagmeting | Handsensoren |
| Hoogte | 144.00 cm |
| Instelbare demping | Ja |
| Lengte | 213.00 cm |
| Loopvlak breedte | Breed loopvlak ≥51cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 150 kg |
| Maximale hellingshoek | 15 Niveaus |
| Motor continue vermogen | 4.00 hp |
| Motor vermogen | Zwaar vermogen |
| Snelheid | 0.8-20 km/u |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LCD |
| Ventilatie | Ja |
| Waterpas afstelbaar | Ja |