Spirit Fitness Loopband CT800ENT
- 95798
- Merk: Spirit Fitness
Specificaties
| Aantal programma's | 16 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | CT800ENT |
| Automatische hellingshoek | Ja |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 91.00 cm |
Omschrijving
De Spirit Fitness Loopband CT800ENT met een indrukwekkende combinatie van functionele en technologische vooruitgang in een budgetvriendelijke categorie.
De robuuste loopband heeft een totaalgewicht van 173kg en beschikt over een groot aantal eersteklas functies.
Het 36.9 cm grote touchscreen is uitgerust met de 'Screen Mirroring' functie waarmee u het scherm van uw smartphone kunt 'spiegelen' met het display van de monitor.
Met vooraf geladen apps kunnen gebruikers zich ontspannen met populaire streaming, nieuws en sociale media-inhoud.
Tevens biedt dit toestel de mogelijkheid om kabeltelevisie te kijken via een HDMI- en kabelboxaansluiting.
Spirit Fitness Loopband CT800ENT
Kenmerken:
- 39.6 cm groot touchscreen met schermspiegeling, tv, en apps voor streaming/nieuws/sociale media.
- 3 verschillende trainingsweergavemodi geven gebruikers een variatie aan trainingsfeedback.
- Kan via Bluetooth FTMS worden aangesloten op apps van derden
- Kabel-TV beschikbaar (vereist kabeldecoder met HDMI-ingang)
- Gemakkelijk toegankelijke bedieningsknoppen op console bieden de mogelijkheid om snel een specifieke helling of snelheid te programmeren met slechts een paar toetsaanslagen
- Ergonomische handpulssensoren om uw hartslag tijdens de training te volgen en te controleren
- Ruim trainingsoppervlak van 56 x 152.5 cm, geschikt voor gebruikers van alle lengtes
- Uitgerust met een 4.0 pk AC-aandrijving met isolatieklasse H
- Meerlagige commerciële riem voor een lange levensduur
- Onderhoudsvrij deksysteem voor probleemloos gebruik gedurende duizenden kilometers
Specificaties:
- Frame: Staal van commerciële kwaliteit met duurzame poedercoating, aluminium consolemasten
- Motor: 4.0 pk, DC-aandrijving met isolatie klasse H
- Snelheid: 0.8 - 20 km/u
- Helling: 15 niveaus
- Opklapbaar: Nee
- Rollers: Ø 76 mm (commerciële kwaliteit)
- Loopoppervlak: 56 x 152.5 cm
- Riem: Commercieel dubbelzijdig, voorgesmeerd (4.000 uur)
- Dek: Fenol, waxsmeermiddel
- Schokdemping: 6-voudig, gelijkmatig verdeeld over het toestel
- Handrails: Gedompelde zijleuningen met stalen staanders
- Hartslagmeting: Handpulsgrepen & ingebouwde ontvanger
- Borstband: Nee
- Sneltoetsen Snelheid & helling
- Voeding: 120V; NEMA 5-15P snoer; 15A circuit
Console:
- Scherm: 39.6 cm groot touchscreen, schermspiegeling (iOS en Android), TV met HDMI-ingang, streaming/nieuws/social media apps
- Schermweergave: Tijd, snelheid, helling, afstand, tempo, calorieën, MET's, hartslag, programmaprofiel
- Programma's: Handmatig, helling, vetverbranding, cardio, interval, 2 hartslag, op maat, HIIT, 5k, 10k, fitheidstests (Gerkin, leger, marine, luchtmacht, marinekorps, kustwacht, PEB)
- Bluetoooth: Ja
- USB-poort: JA
- Unieke kenmerken: Intuïtief ontworpen interface, draadloze schermspiegeling, volledig configureerbare instellingen, vooraf geladen apps, trainingsvoortgang, 3,5 mm audio-in alleen hoofdtelefoonaansluiting, USB (voor het opladen van apparaten, voor software-updates (bevindt zich rechtsonder de console), CSAFE (voor externe TV-voeding), HDMI (voor Broadcast Vision CAB), ETHERNET (voor apps als Netflix, Hulu, Amazon, enz.), handpulssensoren, hartslagzender (borstband afzonderlijk verkrijgbaar), ventilator, accessoirebakje, bekerhouder, transportwielen voor en achter
Afmetingen:
- Product (L x B x H): 216 x 91 x 154 cm
- verpakking (L x Bx H): 225 x 96 x 54 cm
- Netto-/Brutogewicht: 172.3 kg / 192 kg
- Max. gebruikersgewicht: 200 kg
Levering binnen 2-4 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aantal programma's | 16 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | CT800ENT |
| Automatische hellingshoek | Ja |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 91.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, Helling, RPM (toerental), Snelheid, Tijd, Wattage, Weerstandsniveau |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Professioneel gebruik |
| Gebruikersgeheugen | 1 |
| Gewicht | 170.00 kg |
| Hartslagmeting | Handsensoren |
| Hoogte | 154.00 cm |
| Instelbare demping | Ja |
| Lengte | 216.00 cm |
| Loopvlak breedte | Breed loopvlak ≥51cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 200 kg |
| Maximale hellingshoek | 15 Niveaus |
| Motor continue vermogen | 4.00 hp |
| Motor vermogen | Zwaar vermogen |
| Snelheid | 0.8-20 km/u |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Transportwielen | Ja |
| Ventilatie | Ja |
| Waterpas afstelbaar | Ja |