Sole Fitness Traploper Climber CC81
- 71563
- Merk: Sole Fitness
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 8 |
| Artikelnummer leverancier | CC81 |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 79.00 cm |
Omschrijving
De Sole Fitness Traploper climber CC81 is echt een toestel voor een full body workout.
Het is een combinatie van een climber en een elliptisch toestel.
Effectief in het trainen van het hele lichaam zonder daarbij uw gewrichten te belasten.
Het toestel is verticaal gebouwd en daardoor neemt het toestel weinig ruimte in beslag.
Daarnaast is het toestel ook nog eens gemakkelijk en flexibel op te bergen.
Sole Fitness Traploper climber CC81
De Sole CC81 Cardio Climber is een echte full body trainingsmachine. De CC81 Climber combineert de eigenschappen van zowel de crosstrainer als de climber en is daardoor beter voor de gewrichten en zeer effectief in het trainen van het hele lichaam, allemaal in één effectieve workout!
Omdat dit toestel alle elementen van het klimmen combineert, kunt u er zeker van zijn dat uw hele core en ledematen de nodige training krijgen die ze nodig hebben. Armen, torso's, bilspieren, quads, zelfs die sixpack waar u voortdurend aan werkt, komen vanzelf op uit deze volledige lichaamstraining.
Gebrek aan ruimte kan soms ook de reden zijn om een fitnessapparaat voor het thuisgebruik niet aan te schaffen. Daarom is dit toestel verticaal gebouwd. De verticale ruimte die het inneemt is ongebruikte ruimte en geeft gebruikers de mogelijkheid om het toestel overal in huis op te bergen en te verplaatsen.
Kenmerken:
- Ontworpen voor het verstevigen van het hele lichaam en intensieve intervaltraining.
- Gebruiksvriendelijke elektronische console met een helder display.
- Een eenvoudig te bedienen weerstandsknop.
- Handgrepen met 4 verschillende hoogte-instellingen.
- De geïntegreerde tablethouder geeft gebruikers de vrijheid om naar hun favoriete programma te kijken of hun trainingsverloop op te volgen.
- De Bluetooth technologie geeft gebruikers de mogelijkheid om trainingsgegevens via Bluetooth over te dragen, van hun Sole fitnessapparatuur naar hun slimme apparaat. Gebruikers kunnen hun informatie gratis downloaden en volgen op de Sole app, of hun fitnessgegevens verzenden naar één van de volgende fitnessapps (Fitbit, Record, Mapmyrun, Apple Health).
- De aangepaste pedalen hebben een 2° inwaartse helling die de enkel- en kniebelasting verminderen.
- Het sterke Frame van zwaar dik staal is ontworpen om een hoog gebruikersgewicht te ondersteunen.
Specificaties:
- Weerstand: ECB, draaiknop
- Aandrijvingssysteem: Vooraan
- Pedalen: 38 cm, 2° inwaartse helling
- Handgrepen: Verstelbaar, multi-grip
- Gewicht vliegwiel: 11 kg
- Hartslagmeting: Telemetrisch
- Borstband:Ja
- Waterfleshouder: Ja
Console:
- Scherm: 12.7 x 7.6 cm, LCD
- Schermweergave: Tijd, calorieën, SPM, niveau, vert, FLS, FPM, niveau, hartslag, programma
- Programma's: 6 vooringesteld
- Bluetooth-compatibiliteit: Ja
- Tablet-/telefoonhouder: Ja
Afmetingen:
- Product (L x B x H) 150 x 78.7 x 218.4 cm
- Verpakking (L x B x H) 147.3 x 56 x 101.6 cm
- Netto-/Brutogewicht 100 kg / 120.2 kg
- Max. gebruikersgewicht 150 kg
Levering binnen 2-4 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 8 |
| Artikelnummer leverancier | CC81 |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 79.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display opties | Bluetooth connectie, USB connectie |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, Snelheid, Tijd, Weerstandsniveau |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Thuisgebruik |
| Gewicht | 120.00 kg |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel, Handsensoren |
| Hoogte | 219.00 cm |
| Lengte | 150.00 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 150 kg |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Type display | LCD |
| Waterpas afstelbaar | Ja |
| Weerstandsregeling | Computergestuurd |