Schwinn hometrainer 570U
- 40397
- Merk: Schwinn
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 29 |
| Artikelnummer leverancier | 100529 |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 55.00 cm |
Omschrijving
De uitgebreide 570U is nu verkrijgbaar met maar liefst 29 programma's, hiervan zijn er 4 gebruikersspecifiek en 9 hartslag gestuurd.
Kies nu uit 25 weerstandsniveau om op eigen tempo en niveau te trainen.
Begin nu meteen met je training door de quickstart knop, gebruik nu een van de 12 programma's die gebruik maken van intervallen voor een gevarieerde training.
Op de makkelijk te lezen display geeft de computer uw variabelen weer.
Lees hier onder ander uw snelheid, wattage en calorieverbruik af.
Door de 2 aangeboden conditie tests voorkomt u overbelasting, combineer deze met 9 hart specifieke programma's voor optimaal resultaat. 4 programma's voor de beginnende sporter, 4 voor de gevorderde atleet en 1 programma wat voor iedereen geschikt is. Door middel van 2 sensoren onder de handen meet de 570U erg nauwkeurig je hartslag tijdens het sporten, op een van de Schwinn Dualtrack schermen zal dit worden weergegeven. Met de speciale pads op het stuur worden in triathlon positie uw ellebogen ondersteund. De 570U van Schwinn heeft brede en slipvrije pedalen, door dat ze wat zwaarder zijn gebruik je ze voor optimale veiligheid in combinatie met de bandjes.
Verbind de Schwinn hometrainern 570U nu met uw telefoon om uw resultaten gemakkelijk bij te houden. Compatibel met andere Runsocial hometrainers, MyfitnessPal en andere apps.
Zoekt u een fijn thuistoestel waarop u veel variatie heeft. Zoek niet verder, de 570U is het toestel voor u!
Levering binnen 2-4 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 29 |
| Artikelnummer leverancier | 100529 |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 55.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display formaat | 5.5 inch |
| Display opties | Bluetooth connectie |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Snelheid, Tijd, Wattage, Weerstandsniveau |
| Ergometer | Nee |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Thuisgebruik |
| Gebruikersgeheugen | 2 |
| Gebruikers programma's | 0 |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel, Handsensoren |
| Hoogte | 142.00 cm |
| Instap hoogte | Hoge instap |
| Kleur specifcatie | Zwart |
| Lengte | 105.00 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 135 kg |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LCD |
| Ventilatie | Ja |
| Vliegwiel gewicht | 3.50 kg |
| Waterpas afstelbaar | Ja |
| Weerstandsregeling | Computergestuurd |