Life Fitness Heat performance row roeitrainer
- 63520
- Merk: Life Fitness
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 8 |
| Artikelnummer leverancier | PRF-ROW-TFT-01 |
| Breedte | 71.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
Omschrijving
Met de Life Fitness Heat performance row roeitrainer verhoogt u de intensiteit van uw faciliteit.
Het krachtige, moderne ontwerp is afgestemd op elitetrainers in elke omgeving.
Life Fitness heeft er alles aan gedaan om een gestroomlijnde performens roeier te maken die helpt om uw grenzen te verleggen.
De roeitrainer is voorzien van een TFT 2.0 console (met Zwift ondersteuning) en biedt motiverende programma's en digitale feedback om uw roeiprestaties te verbeteren.
Trainen als een elite atleet:
Prestatiegericht roeien drijft sporters tot hun uiterste. Het krachtige ontwerp daagt de gebruikers uit om met een hoge intensiteit (die de standaard cardiotraingen overtreft) te trainen. De WattRate directe krachtmeter zorgt voor nauwkeurige krachtmetingen. Doordat de roeitrainer gebruik maakt van een luchtmagnetische overlay, zijn er meer weertanden beschikbaar voor beginners.
Slim ontwerp:
Life Fitness staat er om bekend dat het ontwerp de ervaring van de gebruiker verbetert. De Heat perform row doet dit niet anders. Op het handvat zitten de bedieningsknoppen om gemakkelijker te kunnen wisselen tussen de verschillende schermen: Comparative, technique console en training. De roeitrainer is voorzien van een 300 graden weerstandsknop. En de banden voor uw voeten zorgen ervoor dat u makkelijk in en uit kunt stappen.
Roeien wordt verbeterd door gamification:
Deze roeitrainer heeft een TFT console waarmee nauwkeurig de feedback weer. Met de verschillende programma’s zoals: race a friend, race a distance of via de Coach by color technologie kunt u op een boeiende manier mede sporters informeren over uw prestaties tijdens de trainingen.
Eigenschappen:
- Console: TFT 2.0 console
- Connectiviteit: bluetooth & ANT+
- Trainingsprogramma's: snelle start, krachttraining, hartslagtraining, intervaltraining, race op afstand, race met een vriend(in)
- Trainingsmetingen: tijd, afstand, SPM, 500 meter tussentijd, weerstandsniveau, calorieën, watt, hartslag
- Coach op kleurtechnologie: ja
- vermogensmeting (Watt): WattRate directe vermogensmeter (+/-1%)
- Weerstandstechniek: statische lucht & magnetisch via de 300 graden knop
- Aandrijving: poly-V-riem
- Trekmechanisme: ketting
- Stuur: ergonomische handgreep met knoppen voor de afstandsbediening
- Voetband: snelspanratelverstelling
- Consolevoeding: zelfaangedreven generator met LiPo accu
- Frame kleur: houtskool zwart
- Framemateriaal: staal
- Telefoonhouder: ja
- Transporthandvat: ja
- Transportwielen: 2
- Zithoogte: 45 cm
Beschikbaar, vraag onze klantenservice naar de levertijd
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 8 |
| Artikelnummer leverancier | PRF-ROW-TFT-01 |
| Breedte | 71.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Constructie | Metalen constructie |
| Display opties | Bluetooth connectie |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Snelheid, Tijd, Wattage, Weerstandsniveau |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Thuisgebruik |
| Gebruikers programma's | 0 |
| Gewicht | 61.00 kg |
| Hoogte | 120.00 cm |
| Instap hoogte | Hoge instap |
| Lengte | 216.00 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 150 kg |
| Stroomvoorziening | Batterijen |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LCD |
| Weerstandsregeling | Weerstand verstelbaar |