Kettler Omnium 500 crosstrainer
- 64661
- Merk: Kettler
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 10 |
| Artikelnummer leverancier | CT1027-400 |
| Beweging | Voorwaarts en achterwaarts |
| Bidonhouder | Nee |
Omschrijving
De Kettler Omnium 500 crosstrainer is de perfecte trainingspartner voor aangename en effectieve trainingen.
Dankzij de elliptische beweging van de crosstrainer zorgt dit voor minder belasting op uw gewrichten.
De crosstrainer heeft een piekvermogen tot 400 watt en een zeer hoge belastbaarheid.
Het hoogwaardige console combineert interactieve trainingen en functionaliteit met een vliegwiel van 18 kilogram die gegarandeerd gelijkmatig loopt.
Met de 2 verschillende gebruikersmodi kunt u de trainingen aanpassen op uw persoonlijke behoeftes.
Advanced Cockpit:
De advanced cockpit kan bediend worden praktische joystick wat veel weg heeft van de bedieningselementen van een moderne auto. Met de draai- en drukknop navigeert u gemakkelijk door de menu’s en kunt u snel verschillende parameters wijzigen of een training instellen. De helling van de kuip kan individueel aangepast worden aan uw lichaamslengte.
Bluetooth:
De crosstrainer is via een bluetooth interface te verbinden met KETTmaps. Hiermee kunt u interactieve routes van over de hele wereld rijden via uw smartphone of tablet. Hiermee ervaart een beklimming en afdaling alsof u er zelf bij aanwezig bent.
Comfort:
De crosstrainer heeft een vliegwiel van 18 kilogram, wat een ergonomische training biedt die de gewrichten ontziet door de platte, elliptische beweging. De scharnieren zijn voorzien van hoogwaardige dubbele kogellagers waarmee de levensduur aanzien verlengt is. De schuimrubber treden bieden een extra comfort. En de ergonomische grip uiteinden geven u de mogelijkheid voor verschillende gripvariaties en zorgen voor een comfortabele trainingspositie voor elke sporter.
Beschikbaar, vraag onze klantenservice naar de levertijd
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 10 |
| Artikelnummer leverancier | CT1027-400 |
| Beweging | Voorwaarts en achterwaarts |
| Bidonhouder | Nee |
| Breedte | 68.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Snelheid, Tijd, Wattage |
| Ergometer | Ja |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Thuisgebruik |
| Gebruikersgeheugen | 4 |
| Gebruikers programma's | 2 |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel, Handsensoren |
| Hoogte | 164.00 cm |
| Lengte | 185.00 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 130 kg |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LCD |
| Verstelbare paslengte | Zonder verstelbare paslengte |
| Vliegwiel | Zwaar vliegwiel (16-30 kg) |
| Vliegwiel gewicht | 18.00 kg |
| Waterpas afstelbaar | Ja |
| Weerstandsregeling | Computergestuurd |