Kettler Aquarower 700 roeitrainer
- 63940
- Merk: Kettler
Specificaties
| Aantal programma's | 0 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | RO1033-500 |
| Breedte | 52.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Constructie | Hybrid constructie |
Omschrijving
De Kettler Aquarower 700 roeitrainer zorgt voor een roei ervaring zoals op het water.
De Aquarower 700 is een echte allround roeitrainer waarmee u bijvoorbeeld uw conditie kunt verbeteren, uw spieren kunt versterken of uw bloedsomloop kunt verbeteren.
Door het robuuste frame en materialen zoals edel hout en staal is de roeitrainer zeer sterk en kan je zelfs een krachtige training zonder probleem uitvoeren.
De 5 verschillende weerstandsniveaus zijn eenvoudig aan uw persoonlijke niveau aan te passen.
De monitor maakt indruk met zijn gebruiksgemak.
De roeitrainer is voorzien van bluetooth ondersteuning om bijvoorbeeld met kinomaps nog realistischer te trainen.
Met zijn veelzijdige trainingsfunctie, maar ook de eenvoud van de monitor, maakt deze roeitrainer een hele goede indruk.
Uw persoonlijke prestatieparameters worden met een hoge mate van nauwkeurigheid op het display weergegeven.
Door de antislip zitting, ergonomisch ontworpen handgrepen en de uitgebreide trainings functies is dit de roeitrainer waarmee u thuis net zo effectief kunt roeien als op het water!
De rails maken een zeer stille en rustige training mogelijk en zijn hierdoor ideaal voor de trainingen thuis.
Kenmerken:
- Een duurzaam en robuust frame, gemaakt van hout en staal.
- Voorzien van 5 weerstandsniveaus met bluetooth auto-aanpassingsmonitor.
- Geen "dood punt" door de roestvrijstalen schoepen die zorgen voor een consistente en directe weerstand gedurende de gehele slag.
- Voor ambitieuze trainingen is de roeitrainer voorzien van soepel lopende rails.
- Duurzame riemaandrijving, wat er voor zorgt dat de roeitrainer soepel, schoon, stil en onderhoudsvrij is.
- De voetsteunen zijn verstelbaar voor de optimale ondersteuning en perfecte positie tijdens uit training.
- Ergonomische handgreep met perfecte grip voor sterke roeislagen.
- De zitting is ergonomisch en voorzien van een anti-slip oppervlakte.
- De trainingscomputer houdt rekening met de instelling van de weerstand (hoeveelheid water), waardoor gegevens zoals het calorieverbruik nauwkeuriger zijn.
- Het bluetooth console is eenvoudig te bedienen en geeft constant informatie weer zoals: trainingstijd, trainingsafstand, slagfrequentie, calorieverbruik, hartslag (optioneel) en wattage.
Beschikbaar, vraag onze klantenservice naar de levertijd
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aantal programma's | 0 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | RO1033-500 |
| Breedte | 52.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Constructie | Hybrid constructie |
| Display opties | Bluetooth connectie |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Snelheid, Tijd, Wattage |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Thuisgebruik |
| Gebruikers programma's | 0 |
| Gewicht | 33.00 kg |
| Hoogte | 54.00 cm |
| Instap hoogte | Lage instap |
| Lengte | 213.00 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 150 kg |
| Stroomvoorziening | Batterijen |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LCD |
| Weerstandsregeling | Weerstand verstelbaar |