Kettler Alpha run 400 loopband
- 64115
- Merk: Kettler
Specificaties
| Aantal programma's | 32 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | TM1038-100 |
| Automatische hellingshoek | Ja |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 87.00 cm |
Omschrijving
De Kettler Alpha run 400 loopband maakt het mogelijk om fit te worden tijdens het hardlopen.
Dankzij de Energy Deck demping maakt deze loopband een behendige loopstijl mogelijk door de energie teruggave.
Het nieuwe type vering materiaal zorgt voor een solide vering.
Door dit demping systeem worden uw spieren, gewrichten, pezen en zelfs de loopband minder belast.
De loopband heeft een loopvlak van 140 x 50 cm.
Doormiddel van de extra knoppen op de leuningen kunt u de helling en snelheid gemakkelijk aanpassen.
Deze loopband is van alle gemakken voorzien zoals een ventilator, speakers en opbergvakken voor uw handdoek, drinkfles en sporthorloge.
Dankzij een soft-drop-mechanisme kan het loopvlak worden verhoogd en biedt het een andere trainingsmogelijkheid.
De loopband is voorzien van bluetooth en hiermee kunt u bijvoorbeeld een smartphone, tablet, sporthorloge of borstband koppelen.
Om u nog meer te motiveren heeft u de mogelijkheid om te verbinden met de Kinomaps-app om toegang te krijgen tot meer dan 120.000 km aan realistische hardlooproutes die op bijvoorbeeld uw tablet of smartphone afgespeeld kunnen worden.
LCD display:
De loopband heeft een LCD scherm met een afmeting van 190 x 110 mm. Door de nieuwe “cockpit” kunt u uw trainingsscherm volledig aanpassen zodat u alleen de informatie weergeeft die relevant is voor uw prestaties.
Beschikbaar, vraag onze klantenservice naar de levertijd
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aantal programma's | 32 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | TM1038-100 |
| Automatische hellingshoek | Ja |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 87.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display opties | Bluetooth connectie, Muziek speakers, USB connectie, Ventilatie |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Snelheid, Tijd, Weerstandsniveau |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Thuisgebruik |
| Gebruikersgeheugen | 1 |
| Gebruikers programma's | 4 |
| Gewicht | 95.00 kg |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel, Handsensoren |
| Hoogte | 144.00 cm |
| Instelbare demping | Ja |
| Lengte | 190.00 cm |
| Loopvlak breedte | Smal loopvlak ≤50cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 140 kg |
| Maximale hellingshoek | 0 - 12% in stappen van 1% |
| Motor continue vermogen | 3.00 hp |
| Motor vermogen | Licht vermogen |
| Snelheid | 1-20 km/u |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LCD |
| Ventilatie | Ja |
| Waterpas afstelbaar | Ja |