Intenza Fitness 450i hometrainer
- 82801
- Merk: Intenza Fitness
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 10 |
| Artikelnummer leverancier | 450-UBi2S |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 67.00 cm |
Omschrijving
De Intenza Fitness 450i LCD hometrainer is een premium, moderne en zeer functionele upright bike die u als sporter helpt bij het handhaven van een effectief fitnessregime.
Deze hometrainer is zeer geschikt voor zowel beginnende gebruikers als de gene die een ultieme fietservaring zoekt.
Het beste van beide werelden, of het nu gaat om intensieve high-impact trainingen of juist langdurige, rustige aerobe trainingen.
De upright bike heeft een ergonomisch ontworpen stuur (biedt ondersteuning voor uw handen), een voorgevormd zadel en een natuurlijke en veilige trapbeweging.
Voor sporters die op zoek zijn naar uitdaging, bieden de 40 weerstandsniveaus een scala aan keuzes: uw training, uw regels.
Kortom, een niet te missen cardio-apparaat in elke moderne sportschool, het is namelijk meer dan alleen een stationaire fiets.
Kenmerken:
- Display aflezingen: HR, weerstandsniveau, tijd, watt, calorieën, afstand, RPM, snelheid, trainingsoverzicht, trainingsprofiel.
- Hartslagmeting: Polar gecodeerde draadloze telemetrie technologie: ingebouwde hartslag ontvanger (hartslag zender band vereist). Digitale contacthartslagtechnologie zorgt voor precisie en betrouwbaarheid
- On-The-Fly: Maakt het mogelijk om tijdens de training over te schakelen naar andere trainingsprogramma's
- OptiTrain: In de fietsmodus kunnen gebruikers trainen op een vast weerstandsniveau, ongeacht de trapsnelheid.
- In de Power-modus kunnen gebruikers trainen met een vaste belasting gemeten in watt.
- Energiebesparend systeem: De energiebesparingsmodus wordt gebruikt om het stroomverbruik te minimaliseren (niet meer dan 0,5W), wat voldoet aan de Erp EC 1275/2008 eisen.
- MYE-audiokit opties: Optionele accessoires ondersteunen MYE-audio-ontvanger
- Uni-Dial Controle: Volledige toegang tot en controle over de functies en instellingen van de gebruikersinterface met het gemak van de Uni-Dial
- C-SAFE Standard Power: Standaard C-SAFE-voeding ondersteunt de voeding van extern gereedschap
- Type display: Groot wit verlicht LED berichtencentrum biedt gemakkelijk alle benodigde informatie
- USB-connectiviteit: Voor instelling en software-upgrade
Prestatie-eigenschappen:
- 3-Fase Generator: Energiebesparende hybride generator levert consistente prestaties voor een soepele en stille training
- Riemaandrijving: Riemaandrijving voor soepelere, stillere prestaties. Minimaal onderhoud. Snel en eenvoudig onderhoud
- Trapas: Krachtige trapas met afgedichte precisiekogellagers voor uitzonderlijke prestaties.
- Maximaal gebruikersgewicht: 181 kg (400 lbs)
- Maximaal vermogen: 640 watt (niveau 40 bij 150 rpm)
- Minimum Watts: 16 Watts (Niveau 1 bij 20 RPM)
- Weerstandsniveaus: 40 weerstandsniveaus voldoet aan de nieuwe Europese EN957 -5 normen
- Hoogtebereik gebruiker: 147 -193cm (4'9" tot 6'5")
Trainingsopties:
- Fitheidstest: De fitheidstest bepaalt het individuele fitnessniveau op basis van VO2 max-normen. De testmethode omvat Astrand -Rhyming
- Quick Start is een handmatige training.
- Programma voor gevorderden: 10 Vooraf ingestelde programma's: 1:3 interval, 1:2 interval, 1:1 interval, 3 stappen interval, Easy Hill, Rolling Hills, Peak, Hill Step, HIIT Beginner, HIIT Gevorderd.
- Doelprogramma: 3 Doelprogramma's: Tijd (1 -99 min), Afstand (1 -99 km), Calorieën (10 -2500 Kcals)
Comfortfit functies:
- Accessoires Houder: Handig geplaatste accessoirehouder voor draagbare muziekspelers en mobiele telefoons.
- Frame: Robuuste framestructuur ontworpen voor stabiliteit en duurzaamheid. Aluminium onderdelen zorgen voor visuele aantrekkingskracht en duurzaamheid tegen corrosie. Het ontwerp met lage oversteek zorgt voor gemak bij het op- en afstappen van de fiets
- Multifunctioneel stuur: Ergonomisch ontworpen stuur met geïntegreerde elleboogsteun voor maximaal comfort in racepositie. Stuur geïntegreerd met contact HR en knoppen voor weerstandsaanpassing voor gebruiksgemak tijdens de training
- Pedalen: Ergonomische oversized pedalen met grip en geïntegreerde riemen voor snelle aanpassingen en trapcomfort
- Zadel: Ergonomisch zadel ontworpen voor maximaal comfort en ondersteuning tijdens de zwaarste training
- Verstelbaar zadel: stapsgewijze zitposities voor gebruikers van 147 -193 cm
- Waterfleshouder: Dubbele bidonhouder ondersteunt 1 liter waterflessen
Beschikbaar, vraag onze klantenservice naar de levertijd
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 10 |
| Artikelnummer leverancier | 450-UBi2S |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 67.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Snelheid, Tijd, Wattage, Weerstandsniveau |
| Ergometer | Ja |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Professioneel gebruik, Semi-Professioneel gebruik, Thuisgebruik |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel, Handsensoren |
| Hoogte | 146.00 cm |
| Instap hoogte | Lage instap |
| Lengte | 122.00 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 180 kg |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LED |
| Vliegwiel gewicht | 10.00 kg |
| Waterpas afstelbaar | Ja |
| Weerstandsregeling | Computergestuurd |