Horizon Paros 3.0 Hometrainer
- 90503
- Merk: Horizon
Specificaties
| Artikelnummer leverancier | HCB0243-02DE |
|---|---|
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 53.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display formaat | 5.5 inch |
Omschrijving
Maak van de compacte Horizon Paros 3.0 Hometrainer je betrouwbare trainingspartner.
Met het in drie standen verstelbare stuur en het horizontaal en verticaal verstelbare zadel vind je altijd de ideale trainingspositie.
De console heeft intuïtieve bedieningselementen en een LCD-scherm met achtergrondverlichting waarop je moeiteloos je trainingsgegevens kunt bekijken.
Via Bluetooth kun je je trainingservaring uitbreiden naar je smartphone of tablet met de exclusieve Horizon app @Zone of andere populaire fitness apps.
Horizon Paros 3.0 Hometrainer
Kenmerken:
- Stuur/grips: verstelbaar stuur met meerdere standen en handpulssensoren.
- Zadel/Zitting: Ergonomisch touringzadel.
- Zadel/zitting verstelbaar: Verticaal & horizontaal
- Pedalen: Zelfrichtende pedalen met verstelbare riemen
- Extra's: energiespaarstand, tablethouder, flessenhouder, transportwielen, stelvoeten, knoppen voor snelle weerstand op stuur
Weerstandssysteem:
- Remsysteem: ECB magnetische rem
- vliegwiel/ vliegwielmassa: 7 kg
- Weerstandsniveau: 20, elektronisch instelbaar
Specificaties:
- max. gebruikersgewicht: 130 kg
- voetafdruk (L x B x H): 107 x 53 x 144 cm
- productgewicht: 32 kg
- voeding: extra voeding
Console:
- Programma's: Handmatig, interval, gewichtsverlies, heuvel, cadans, doelafstand, doelcalorieën, wedstrijd, doelhartslag, aangepast
- Display: 5,5" LCD met achtergrondverlichting
- Weergave: Tijd, afstand, calorieën, snelheid, RPM, hartslag, weerstandsniveau.
- Hartslag: handpulssensoren en Bluetooth-borstband
- Entertainment/Apps: Bluetooth 4.0 FTMS, compatibel met populaire fitness-apps
Levering binnen 2-5 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Artikelnummer leverancier | HCB0243-02DE |
|---|---|
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 53.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display formaat | 5.5 inch |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Snelheid, Tijd |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Thuisgebruik |
| Hartslagmeting | Handsensoren |
| Hoogte | 144.00 cm |
| Kleur specifcatie | Zwart |
| Lengte | 107.00 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 130 kg |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LCD |
| Waterpas afstelbaar | Ja |
| Weerstandsregeling | Computergestuurd |