Spirit Hometrainer professioneel CU900TFT
- 39194
- Merk: Spirit Fitness
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 10 |
| Artikelnummer leverancier | CU900TFT |
| Breedte | 64.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
Omschrijving
De Spirit Hometrainer professioneel CU900TFT is een club stationaire fiets voor cardiovasculaire oefeningen die volledig commercieel beoordeeld is.
Fietsen op een hometrainer biedt een continue workout waarbij belangrijke lagere spiergroepen meegenomen worden.
Dit biedt cardio voordelen, zoals verbeterde cardiopulmonale conditie, uithoudingsvermogen, gewichtsverlies en vetverbranding.
De stoelhoogte vergrendelt veilig en past zich aan in oneindige stappen, terwijl het gegoten stuur het ultieme comfort biedt.
De pedaal beweging is soepel en consistent met industriële rollagers en een 2,5 cm krukas die elke klim aankan.
Het touchscreen display geeft je de mogelijkheid om je favoriete TV programma's te kijken en de Internet connectie geeft je toegang tot apps als YouTube en Facebook.
Spirit Hometrainer professioneel CU900TFT
De geïntegreerde verstelbare ventilator biedt gebruikers een koele trainingservaring, terwijl het opbergbakje zorgt voor een veilige plaatsing van sleutels, smartphones, enz.
De pedalen, krukas en lagers van topkwaliteit zorgen voor een uitstekende werking en duurzaamheid en het zware, zeer sterke stalen frame met duurzame poedercoating garandeert een lange levensduur. Gebruikers kunnen er op vertrouwen dat trainen op de CU900TFT hometrainer betrouwbaar en aangenaam is.
Kenmerken:
- Het 25.6 cm grote touchscreen toont tijdens de training alle relevante informatie en wanneer u klaar bent wordt een samenvatting van de verzamelde gegevens getoond. Het heeft ook meerdere weergavemodi (Simple, Track, Dashboard) om uw training te verfijnen. Gebruikers kunnen ook hun favoriete shows bekijken, op het internet surfen en muziek streamen.
- Gemakkelijke toegang tot vooraf geselecteerde websites en online-apps zoals YouTube, Facebook en Twitter.
- De console kan volledig geconfigureerd worden met uitgebreide console-instellingen. Maak eenvoudig een internetverbinding en kies de voor gebruikers beschikbare websites. Zo kunt u ook TV-instellingen aanpassen, diagnose en onderhoud uitvoeren, de standaardtaal wijzigen, software updates installeren, enz.
- Dankzij een hoogwaardig stalen frame met een duurzame poedercoating is deze fiets gebouwd om de tand des tijds te doorstaan.
- Volledig verstelbaar zadel van vormvast schuim met dubbele vering.
- Geïntegreerde transportwielen maken verplaatsing eenvoudig. U hoeft alleen maar de fiets op te tillen om het apparaat naar de gewenste locatie te rollen.
- Gepolsterde pedalen met 2-graden pedaalinversie zorgen voor een comfortabele workout met minder belasting van de voeten.
Volg en registreer uw trainingen met de gratis Spirit Fit App.
Specificaties
- Frame: Hoogwaardig, robuust staal met duurzame poedercoating
- Pedalen: 2° inversie
- Zadel: Comfortabel, voorgevormd, verstelbaar via hendel onder het zadel
- Weerstand: 40 niveaus
- Hartslagmeting: Contact & telemetrisch
- Borstband: Nee
- Vliegwiel: 13.6 kg met 9.5:1 verhouding tussen pedaal en vliegwiel
- Aandrijving: Extra brede poly-V riem en veeras
- Remsysteem: EMS
- Krukas: 25 mm met industriële rollagers
- Voeding: AC120V/60HZ - AC230V/50HZ
Console:
- Scherm: Touchscreen van 25.6 cm, tv-tuner met coaxiale of HDMI-ingang, wifi 802.11 b/g/n of ethernet, 3,5 mm hoofdtelefoonaansluiting, bluetooth 4.0, USB-poort
- Schermweergave: Tijd, afstand, snelheid, hoogte, calorieën, tempo, gemiddelde snelheid, hoogte, ronden, segmenttijd, gemiddelde hartslag en hartslag
- Programma's: Handmatig, helling, vetverbranding, cardio, kracht, interval, fittest, HR, constante kracht, op maat
Ventilator
Afmetingen:
- Product (L x B x H): 122 x 63.5 x 140 cm
- Verpakking (L x B x H): N/A
- Netto-/Brutogewicht: 65 kg
- Max. gebruikersgewicht: 200 kg
Levering binnen 2-4 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512), of [email protected]) vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 10 |
| Artikelnummer leverancier | CU900TFT |
| Breedte | 64.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display opties | Bluetooth connectie, Muziek speakers, USB connectie, Ventilatie, Wifi |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Snelheid, Tijd, Wattage |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Professioneel gebruik |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel, Handsensoren |
| Hoogte | 140.00 cm |
| Instap hoogte | Hoge instap |
| Lengte | 122.00 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 200 kg |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Transportwielen | Ja |
| Ventilatie | Ja |
| Vliegwiel gewicht | 14.00 kg |
| Weerstandsregeling | Computergestuurd |