Spirit Hometrainer professioneel CU900LED
- 39133
- Merk: Spirit Fitness
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 9 |
| Artikelnummer leverancier | CU900LED |
| Breedte | 64.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
Omschrijving
De Spirit Hometrainer professioneel CU900LED is geschikt voor zowel de beginnende als ervaren sporter.
Deze hometrainer heeft een zeer comfortabel zadel en is volledig verstelbaar naar ieders wens.
De geïntegreerde verstelbare ventilator biedt verkoeling tijdens de work-out, terwijl het accessoirebakje een veilige plaatsing biedt voor accessoires zoals sleutels, smartphones, etc.
De pedalen, krukas en lagers van topkwaliteit zorgen voor een uitstekende werking en duurzaamheid en het zware, zeer sterke stalen frame met duurzame poedercoating garandeert een lange levensduur.
Spirit Hometrainer professioneel CU900LED
Een zwaar 13,6 kg vliegwiel zorgt voor een betere rondloop en een aangename, elliptische beweging. Gebruikers kunnen erop vertrouwen dat ze een betrouwbare en comfortabele training zullen beleven op de CU900LED hometrainer.
Het kwaliteitsvolle, ultraheldere blauwe LED-display met ingebouwde ventilator is voorzien van een geïntegreerd leesrek, met C-Safe-poort en voedingspoort voor de afstandsbediening van de TV en een hartslaggrafiekbalk.
Alle relevante informatie wordt tijdens de training weergegeven en een overzicht van de verzamelde gegevens wordt getoond wanneer u klaar bent. En met de gratis Spirit Fit app kunt u al uw trainingssessies volgen en registreren.
Kenmerken:
- Premium, ultrahelder blauw LED-display met ingebouwde ventilator, geïntegreerd leesrek, met C-Safe-poort en voedingspoort voor TV-afstandsbediening, hartslaggrafiekbalk.
- Volledig verstelbaar zadel met dubbele vering, vervaardigd uit voorgevormd schuim met een hoge durometer.
- Gepolsterde, gemakkelijk te verstellen pedalen met 2°pedaalinversie zorgen voor minder belasting van de voeten.
- Geïntegreerde transportwielen om verplaatsing te vergemakkelijken.
- Het zware, zeer sterke staal met duurzame poedercoating is gemaakt om de tand des tijds te doorstaan.
De handpulsgrepen zijn ergonomisch geplaatst voor het comfort van de gebruiker.
- Volg en registreer uw trainingssessies met de gratis Spirit Fit App.
Specificaties:
- Frame: Hoogwaardig staal, epoxy hybride, dubbel gepoedercoat
- Pedalen: Ratcheting pedalen met 2° inversie
- Zadel: Comfortabel, voorgevormd, verstelbaar via hendel
- Weerstand: 40 niveaus
- Harslagmeting: Contact & telemetrisch
- Borstband: Nee
- Vliegwiel: 13.6 kg met 9,5:1 pedaal-vliegwielverhouding
- Aandrijving: Extra brede, achtgroefs Poly-V riem met veerbelaste riemspanner
- Rem: EMS remsysteem
- Krukas: 25 mm krukas met zware rollagers
- Voeding: Zelfgenererend
Console:
- Scherm: Premium, ultrahelder blauw LED-display met ingebouwde ventilator, geïntegreerd leesrek, met C-Safe-poort en voedingspoort voor TV-afstandsbediening, hartslaggrafiekbalk
- Schermweergave: Tijd, afstand, snelheid, helling, calorieën, tempo, gemiddelde snelheid, hoogte, ronden, segmenttijd, gemiddelde hartslag en hartslag
- Programma's: MHandmatig, heuvel, vetverbranding, hartslag, HIIT, cardio, interval, watts, conditietest
Ventilator
Afmetingen:
- Product (L x B x H): 122 x 63.5 x 140 cm
- Verpakking (L x B x H): N/A
- Netto-/Brutogewicht: 65 kg / N/A
- Max. gebruikersgewicht: 200 kg
Levering binnen 2-4 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512), of [email protected]) vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
monique
sinds november 2021 wordt deze hometrainer dagelijks intensief gebruikt, geweldige fiets, zeer blij mee, en geweldig goede service! Alles was top in de toppen goed verzorgd, nette heren die de fiets brachten en installeerden. AANRADER1
monique
Mijn spirit begon wat rare geluiden te geven. Meteen contact opgenomen, en ik werd meteen terug gemaild, en er werd meteen voor mij aan de slag gegaan. Alles is PERFECT opgelost, er bleek iets met de generator te zijn, deze is vervangen . Ik kan niet anders zeggen dan mega blij zijn met deze hometrainer, maar vooral erg blij dat ik hem bij Sanders heb gekocht. Zeer fijne service, alles netjes opgelost!
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 9 |
| Artikelnummer leverancier | CU900LED |
| Breedte | 64.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display opties | Ventilatie |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, Helling, RPM (toerental), Snelheid, Tijd, Wattage |
| Garantie | Frame: levenslang, Onderdelen: 2 jaar |
| Gebruik | Professioneel gebruik |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel, Handsensoren |
| Hoogte | 140.00 cm |
| Instap hoogte | Hoge instap |
| Lengte | 122.00 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 200 kg |
| Stroomvoorziening | Zelfgenererend |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LED |
| Ventilatie | Ja |
| Vliegwiel gewicht | 14.00 kg |
| Weerstandsregeling | Computergestuurd |