Flow Fitness Turner hometrainer DHT2000i
- 40800
- Merk: Flow Fitness
Plus- & minpunten
-
Dankzij sensoren in de handgrepen wordt je hartslag gemeten; Met iConsole
-
te gebruiken in combinatie met je smartphone of tablet.; Zadel op meerdere manieren verstelbaar
-
Het toestel is niet zelfgenererend en een stroomvoorziening is vereist
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 24 |
| Artikelnummer leverancier | FFD19303 |
| Bidonhouder | Nee |
| Breedte | 50.00 cm |
Omschrijving
Trainen is nog nooit zo simpel geweest als met de Turner DHT2000i, voor elk beschikbaar doel.
Deze robuuste hometrainer bied u alle mogelijkheden.
Zo beschikt dit apparaat over 24 programma's waarmee gevarieerd getraind kan worden, de 32 verschillende weerstandsniveau's kunt u naar behoefte aanpassen.
Een fantastische hometrainer die via een Blue Tooth verbinding wordt bediend door uw eigen smartphone of tablet.
De iConsole app is geheel gratis, gebruiksvriendelijk en grafisch van het hoogste niveau.
Kies nu voor zekerheid met dit allround apparaat waarmee u zeer intensief kunt trainen en uw trainingsdoel in een mum van tijd kunt behalen.
De lage instap van de DHT2000i zorgt ervoor dat de hometrainer zeer toegankelijk is. De beste hometrainer uit deze prijsklasse is nu nog beter geworden. Meet nu uw hartslag met verschillende handsensoren. Door middel van een LCD display kunt u nu uw trainingswaarden zoals afstand, snelheid en hartslag makkelijk aflezen.
Compitabele apps
iConsole
Kinomap
Zwift
iConsole:
Installeer gratis de iConsole app en houd uw training interessant en afwisselend. Zo kunt u bijvoorbeeld een uitdagende training selecteren en gelijktijdig tv kijken of uw sociale media bijwerken. Een favoriete route of nieuwsgierig naar een nieuwe locatie! Met iRoute zijn de mogelijkheden onbegrensd en blijft u gemotiveerd trainen.
Werkt op netstroom, 220V.
Garantievoorwaarden:
| Garantie | Thuisgebruik |
| Onderdelen | 3 jaar |
| Voorrijkosten & arbeidsloon | 2 jaar |
| Frame | 10 jaar |
| Motor | 10 jaar |
| Maximaal gebruik | 10 uur per week |
Voor 16:00 uur besteld, vandaag verstuurd
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 24 |
| Artikelnummer leverancier | FFD19303 |
| Bidonhouder | Nee |
| Breedte | 50.00 cm |
| Compatibele apps | Kinomap, Zwift, iConsole+ |
| Conditie | Nieuw model |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Snelheid, Tijd |
| Ergometer | Nee |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Thuisgebruik |
| Gebruikers programma's | 4 |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel, Handsensoren |
| Hoogte | 140.00 cm |
| Instap hoogte | Lage instap |
| Lengte | 100.00 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 135 kg |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LED |
| Vliegwiel gewicht | 10.00 kg |
| Waterpas afstelbaar | Ja |
| Weerstandsregeling | Computergestuurd |