Bowflex Crosstrainer max trainer M5i gebruikt
- 100035
- Merk: Bowflex
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 8 |
| Artikelnummer leverancier | 100359i-GEBR |
| Bidonhouder | Ja |
| Conditie | Gebruikt model |
Omschrijving
De Bowflex Crosstrainer max trainer M5i is de absolute bestseller uit Amerika is is nu ook eindelijk in Europa verkrijgbaar!
De M5 Crosstrainer is een technisch hoogstandje.
Met de nieuwe interval trainingen van 14 minuten bespaart het u aardig wat tijd bij thuis training.
Door zijn afmetingen is deze ware fitness innovatie makkelijk om thuis neer te zetten.
Koppel hem nu met uw telefoon van een gedetailleerd beeld van uw training, maak een gebruikersprofiel aan en houd uw inspanningen zo simpel bij.
Let op: Dit is een gebruikt toestel die volledig is nagekeken en getest en verkeert in een zeer goede staat.
Het intuïve display met wijzer op de M5i toont de actuele burnrate (calorieverbruik per minuut) en u krijgt instant-feedback tijdens elke training. De overzichtelijke app kan zowel met mobiele Android- alsook Apple-toestellen snel en ongecompliceerd verbinden. De app geeft daarnaast ook onder andere het calorieverbruik weer. Naast de app beschikt de Max Trainer M5 over de mogelijkheid om de hartslag te meten via de handpolssensoren of de inbegrepen borstband.
Met de revolutionaire 14-minuten max-interval methode spaart u heel wat tijd bij uw cardiotraining in huis. De H.I.I.T (High Intensity Interval training) maakt een calorieverbruik mogelijk dat 2,5 keer hoger ligt dan bij gebruikelijke cross-en elliptical trainers. Tot 48 uur na de training kan het zogenaamde "Afterburn-Effect" aanhouden. Het Afterburn Effect zorgt ook na een training voor een gestimuleerde stofwisseling met een hoger calorieverbruik.
De Bowflex trainers hebben al diverse design awards binnengesleept:
- German Design Award - 2017
- Bowflex Max Trainer (M5) Special Mention
- IDA (International Design Award) - 2013
- Bowflex Max Trainer (M3) Gold
- Red Dot Design - 2015
- Bowflex Max Trainer (M5)
Eigenschappen:
- Kogelgelagerde scharnieren
- Weergave van het trainingsprofiel met LCD
- Plaatssparend en compact in stijlvol design
Levering binnen 2-4 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 8 |
| Artikelnummer leverancier | 100359i-GEBR |
| Bidonhouder | Ja |
| Conditie | Gebruikt model |
| Display opties | Bluetooth connectie |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Snelheid, Tijd, Weerstandsniveau |
| Ergometer | Nee |
| Garantie | 6 maanden |
| Gebruik | Thuisgebruik |
| Gewicht | 65.00 kg |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel, Handsensoren |
| Maximaal gebruikersgewicht | 135 kg |
| Staplengte | 40.00 cm |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LCD |
| Ventilatie | Nee |
| Verstelbare paslengte | Zonder verstelbare paslengte |
| Vliegwiel | Licht vliegwiel (1-15 kg) |
| Vliegwiel gewicht | 4.50 kg |
| Waterpas afstelbaar | Ja |
| Weerstandsregeling | Computergestuurd |