Bowflex T6 Loopband
- 143412
- Merk: Bowflex
Specificaties
| Aantal programma's | 8 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | BTM0019-02DE |
| Automatische hellingshoek | Ja |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 89.00 cm |
Omschrijving
Til je thuistraining naar een hoger niveau met de Bowflex T6 loopband. Deze krachtige en veelzijdige loopband combineert prestaties, comfort en slimme technologie voor een intensieve en motiverende loopervaring.
Altijd verbonden, altijd inzicht
Koppel eenvoudig je Apple Watch of Samsung Galaxy Watch en houd al je trainingsgegevens automatisch gesynchroniseerd. Train daarnaast met populaire apps zoals JRNY, Peloton, Kinomap en Zwift – direct via je smartphone of tablet.
Maximale controle en prestaties
Dankzij het MaxReact-aandrijfsysteem pas je snelheid en helling razendsnel aan. Met snelheden tot 20 km/u en een helling tot 15% is deze loopband ideaal voor zowel intervaltraining als duurtraining.
Comfort zonder compromis
Het ruime loopoppervlak met Flex Zone-demping biedt optimale ondersteuning en vermindert belasting op je gewrichten – of je nu rustig jogt of voluit sprint.
Overzicht en gebruiksgemak
Twee duidelijke LED/LCD-displays geven je in één oogopslag inzicht in tijd, afstand, snelheid, helling en hartslag.
Slim en praktisch ontworpen
Voorzien van Bluetooth-luidsprekers, ventilator, USB-oplaadpunt, bidonhouder en houder voor je device. Na gebruik klap je de loopband eenvoudig op met het SoftDrop-systeem.
Inclusief JRNY proefperiode
Ontvang 2 maanden gratis toegang tot JRNY en ontdek gepersonaliseerde trainingen, virtuele routes en coaching.
De T6 in het kort:
- Compatibel met Apple Watch en Samsung Galaxy Watch
- Train met JRNY™, Peloton, Kinomap en Zwift
- MaxReact-systeem voor snelle aanpassingen
- Flex Zone-demping voor gewrichtsvriendelijk lopen
- Snelheid tot 20 km/u, helling tot 15%
- Multimedia features voor extra comfort
Levering binnen 2-4 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aantal programma's | 8 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | BTM0019-02DE |
| Automatische hellingshoek | Ja |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 89.00 cm |
| Breedte opgeklapt | 90 cm |
| Compatibele apps | Apple Watch, JRNY, Kinomap, Samsung Galaxy Watch, Zwift |
| Conditie | Nieuw model |
| Display opties | Bluetooth connectie |
| Display weergave | Afstand, Hartslag, Helling, Tijd |
| Garantie | 3 jaar |
| Gewicht | 106.00 kg |
| Hartslaggestuurde programma's | 8 |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel, Handsensoren |
| Hoogte | 179.00 cm |
| Hoogte opgeklapt | 173 cm |
| Lengte | 194.00 cm |
| Lengte opgeklapt | 112 cm |
| Loopvlak breedte | Smal loopvlak ≤50cm |
| Luidsprekers | Ja |
| Maximaal gebruikersgewicht | 147 kg |
| Maximale hellingshoek | 15% |
| Motor vermogen | Licht vermogen |
| Snelheid | 20 km/h |
| Spiergroep | Benen |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LED |
| Ventilatie | Ja |