Body-Solid Weight tree
- 72863
- Merk: Body-Solid
Specificaties
| Artikelnummer leverancier | KGWT66 |
|---|---|
| Breedte | 108.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Garantie | 2 jaar |
| Gewicht | 26.00 kg |
Omschrijving
De Body-Solid Weight tree heeft een uniek ontwerp met 8 aparte opbergmogelijkheden.
Hierdoor is deze geschikt voor elke bumper- en olympische gewicht schijf.
Een dik stalen frame en een draagvermogen van 540 kilogram zorgen voor een duurzaam opbergsysteem.
Let op: de weight tree wordt geleverd zonder gewicht schijven.
Kenmerken:
- Stalen frame van 5 x 7,6 cm en 5 x 10 cm
- 8 verchroomde plaatsingsmogelijkheden van 22,8 cm
- Geschikt elke bumper- of olympische schijf
- Geen plastieken, maar gelaste metalen voetdoppen en einddoppen
- Geschikt voor commercieel gebruik
Levering binnen 3-7 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Artikelnummer leverancier | KGWT66 |
|---|---|
| Breedte | 108.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Garantie | 2 jaar |
| Gewicht | 26.00 kg |
| Hoogte | 84.00 cm |
| Lengte | 65.00 cm |
| Uitvoering | Halterschijven rek, Halterstangen rek |